O autorovi

Ondřej „Onkos“ Koziorek

Kdo jsem?

Jsem obyčejný šestnáctiletý kluk z Havířova, který se zajímá hlavně počítačové hry a dá se říct takřka o všem co se týká počítače, tj. hardware, software, grafika, moviemaking. Studuji střední odbornou školu NET OFFICE v Orlové se zaměřením na informační technologie, takže to vypadá, že budu i jednou programátor.
Můj temperament je sangvinik a znamení vodnář, somatotyp ektomorf. Jako hudbu poslouchám skoro vše, až od těch českých, které se dají zpívat v koupelně až po d’n’b. Mezi mé oblibené kapely patří Pendulum, Prodigy, Infected Mushroom, Mindless self indulgence, Papa Roach, Lucie a Wanastovi vjecy.
Filmů se mi líbí hodně a bylo by těžké vyjmenovat ty nejlepší. Mezi mé oblíbené seriály patří Stargate, The Big Bang Theory, The IT crowd, Lost, Prison break a podobně.
Tohle snad bude stačit. :)

Proč bloguji?

Protože mně to baví. Tento blog jsem vytvořil, když mi bylo asi jedenáct let a tímto blogem jsem chtěl zprostředkovat různé návody nováčkům, kteří začínali s internetem. Nyní bych se chtěl věnovat psaním „na jiné úrovni“ a o tom co zajímá mně a vás.

Kde mně najdete?

Najdete mně buď na mém Twitteru, nebo mailu, který funguje i jako MSN Onkosss[at]hotmail[dot]com

Reklamy

 
%d bloggers like this: